Güncel Teknoloji Sitesi

HarmonyOS Yüklü Cihazlar Sadece 1 Haftada 10 Milyonu Aştı

0 8

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bu ayın başlarında Huawei , tescilli işletim sistemi HarmonyOS 2.0’ın en son sürümünü duyurmuştu . Ve şimdi, yeni işletim sistemine yükseltilen ürünlerin sayısı görünüşe göre sadece bir haftada 10 milyonu geçti.

Advertisements
Loading...

Çinli teknoloji devi, HarmonyOS’un piyasaya sürülmesiyle birlikte bir dizi akıllı telefon modeli ve bu güncellemeyi alacak diğer ürünleri de duyurdu. Bir QQ raporuna göre , şirketin bazı netizenler tarafından yeni işletim sistemine 10 milyondan fazla cihaz getirmeyi başardığına dair haberler başlangıçta ortaya çıkmıştı. Ancak şimdi, Huawei’nin dahili personeli, görünüşe göre haberi resmileştirdi ve bu raporu doğruladı.

Şu an itibariyle, markanın tüm dünyada dolaşımda yaklaşık 200 milyon akıllı telefonu olduğu tahmin ediliyor. Ayrıca, bu modellerin çoğu yeni piyasaya sürülen HarmonyOS’a (Çin’de HongMengOS olarak da bilinir) yükseltmek için uygun olacak. Dolayısıyla, yeni güncelleme için daha fazla model uygun hale geldikçe bu sayının daha da artmasını bekleyebiliriz.

İlginizi Çekebilir!  2021'de Oynanacak En İyi 15 Açık Dünya Oyunu | GTA Gibi En Popüler Oyunlar
Reklam
Loading...

Özellikle şirket, HarmonyOS’u çapraz platform ve çoklu cihaz desteği entegrasyonu ile kurmuştu. HarmonyOS IoT (nesnelerin İnterneti), akıllı ev aletleri de dahil olmak üzere bir dizi akıllı ürüne de dağıtılacak.

Kaynak

Advertisements
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Web sitemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Kabul etmek Daha Fazla