Güncel Teknoloji Sitesi

Huawei Uygulama Geliştiricilerini Kendine Çekmeye Devam Ediyor: HMS Core 6.0 Yakında Çıkıyor

0 11

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Huawei HMS Küresel Uygulama İnovasyon Yarışması (Apps UP) bugün resmi olarak başlatıldı. Çinli üretici, küresel geliştiricileri yenilikçi uygulamalar geliştirmek için Huawei HMS Core 6.0 ‘ın açık yeteneklerini keşfetmeye teşvik ediyor . Raporlara göre, 2021 Mayıs sonu itibarıyla Huawei‘ye kayıtlı geliştirici sayısı 4 milyonu aştı. Ayrıca, dünya çapında HMS Core’u kullanan uygulama sayısı 134.000’i aşıyor.

Advertisements
Loading...

Huawei, Apps UP’ı Çin, Avrupa, Latin Amerika, Asya Pasifik, Orta Doğu ve Afrika dahil olmak üzere beş ana bölgede aynı anda başlatacak . Şirket, 1 milyon dolarlık özel bir teşvik ikramiyesi ayarlamayı planlıyor ve daha fazla ödül olacak. Huawei ayrıca HMS Core ödeme seçenekleri için destek kaynakları ve özel teşvikler gibi teşvikler de oluşturacak .

Lansman töreninde Huawei, HMS Core 6.0’ı da duyurdu. Huawei HMS Core 6.0 için “Geliştiriciler için Huawei Cloud ve Huawei’nin terminal bulut hizmetinin (Cloud-Cloud Synergy) rolünü daha da netleştiriyor.” diye bir not geçmişti.

İlginizi Çekebilir!  Samsung Galaxy S10 Lite (SM-G770F) Rom İndir

Huawei yetkilileri: “HMS Küresel Uygulama İnovasyon Yarışması’nın yardımıyla Huawei, küresel uygulama geliştiricilerin inovasyon gücünü teşvik etmeyi ve tüm senaryolarda daha akıllı ve yenilikçi uygulamalar ve hizmetler getirmeyi umuyor. HMS ekosistemini zenginleştirmeye devam edeceğiz” dedi. 

Huawei, HMS Core’nin küresel olmasını istiyor

Şu anda Huawei’nin HMS ekosistemi, dünyanın en büyük üçüncü mobil uygulama ekosistemi haline geldi. HMS Core, geliştiricilere 60’tan fazla şeçenek sunuyor ve harita, arama, ödeme, tarama ve reklam için beş kök motor hizmeti sağlıyor. Bunlar, uygulamaların daha fazla kullanıcı, daha yüksek etkinlik ve daha verimli iş başarısı kazanmasına yardımcı oluyor. 

Reklam
Loading...

Huawei , uygulama ekosistemini artırmak için HMS Core 6.0’ın küresel lansmanını kullanmayı umuyor  . Şu anda, Huawei Bulut ve Huawei Terminal Bulut Hizmetleri, küresel geliştiriciler için daha fazla özellik getirecek  . Şirketin hedefi HMS Core’u globalleştirmek. Bu hizmetin sadece Çin bölgesi için olmasını istemiyor. 

İlginizi Çekebilir!  HP, Kingston Technology'nin HyperX oyun markasını satın almak istiyor

Huawei Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Direktörü Chen Lifang:

“Dijital zeka dünyasına doğru ilerliyoruz. Aslında, zaten uygulamalarla dolu bir çağda yaşıyoruz. Uygulamalar, işimizi ve hayatımızı eskisinden daha rahat hale getiriyor. Bu, binlerce geliştiricinin çabalarından ve katkılarından ayrılamaz. Gelişen HMS ekolojisi ve geliştiriciler arasındaki yakın ilişki için bir metafor olarak “ağaçlar” ve “kökler” kullandı: Yükselen ağacın kökleri olmalı. HMS ekolojisinin gelişen büyüme süreci, yalnızca teknolojik güçlendirmenin evrimi değil, aynı zamanda Huawei ve geliştiricilerin çoğunluğu arasındaki yakın işbirliğinin sonucudur… HMS platformu aracılığıyla giderek daha fazla insanın bir araya geldiğine inanıyorum” dedi.

Kaynak: GizChina

Advertisements
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Web sitemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Kabul etmek Daha Fazla