Güncel Teknoloji Sitesi

TikTok Videolarının Süresi Uzuyor

0 4

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

TikTok şu anda 60 saniyelik kısa videoları paylaşmak için en büyük sosyal medya platformu, ancak 2021’in ikinci çeyreğinin başından itibaren içerik oluşturucuların videoları için daha fazla zamanı olacak.

Advertisements
Loading...

Resmi bir mesajda, TikTok Ürün Müdürü Drew Kirchhoff, hizmetin üç dakikaya kadar uzun videolar oluşturma seçeneğini sunacağını açıkladı.

TikTok, içerik oluşturucularının içeriklerini “2. bölüm için beğen ve takip et” gibi videolara bölmeden hayata geçirmek için biraz daha zamana ihtiyaçları olduğunu ortaya koyuyor. Özellik zaten bazı kullanıcılarla test edildi, ancak şimdi herkese sunulması bekleniyor.

Reklam
Loading...

İçerik oluşturucuları birden fazla diziye yatırım yapmaya zorlamak yerine daha uzun videolar sunmak, son kullanıcının uygulamada üç kata kadar daha uzun süre harcayacağı ve videoları izleyerek TikTok’un nihai hedefi olan etkileşimi maksimumda tutacağı anlamına geliyor.

İlginizi Çekebilir!  Sony PlayStation 5 Artık Madencilik İçin Kullanılabilecek

Kaynak: GSMArena

Advertisements
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Web sitemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Kabul etmek Daha Fazla